7 استراتژی برای سرمایه گذاری بلند مدت

دسته‌بندی نشده

نقاط داغ برای سرمایه گذاری

از کجا باید ملک سرمایه گذاری بعدی خود را بخرم؟ سرمایه گذاری کجا باید ملک سرمایه گذاری بعدی خود را  بخرم  خرید ملک به عنوان سرمایه گذاری چه چیزی یک ملک سرمایه گذاری ارزشمند را ایجاد می کند. چگونه یک ملک سرمایه گذاری در انتخاب کنیم.هنگام سرمایه گذاری در ملک به چه نکاتی توجه کنیم؟ برترین مکان های سرمایه گذاری ملک در اگر امروز یک میلیون برای سرمایه گذاری در ملک در استرالیا داشته باشید، آن را کجا سرمایه گذاری می کنید.

بهترین مکان برای خرید سرمایه با این بودجه کجاست؟و به هر حال آیا املاک و مستغلات هنوز یک سرمایه گذاری خوب در است، با توجه به رونق چشمگیر ناشی از بیماری همه گیر که در دو سال گذشته تجربه کرده ایم و کندی که اکنون در انتظار آن هستیم؟ این سؤالات اخیراً توسط روزنامه نگاران برای من مطرح شده است، و من می توانم دلیل آن را بفهمم  این سؤالات رایجی هستند که سرمایه گذاران امروز می پرسند و خوبی برای مقالات می شوند.

املاک با کیفیت بالا

همه بدانند که چگونه بهترین مکان های سرمایه گذاری ملک یا حومه های با بهترین رشد را پیدا کنند.می دانید.آن مکان خاص که از میانگین ها و دارایی مناسب در آن مکان بهتر عمل می کند، پله ای برای رسیدن به یک امپراتوری دارایی قابل توجه خواهد بود.اما می ترسم پاسخ من روزنامه نگار را ناامید کند زیرا به سوالات او پاسخ ندادم.اکنون از این درخواست تعجب نکردم  متوجه شدم که اکثر سرمایه گذاران ملک سفر خود را با تلاش برای انتخاب یک مکان برتر شروع می کنند .

زیرا آنها فکر می کنند بهترین مکان برای خرید ملک سرمایه گذاری است یا پیدا کردن ملکی که باعث ایجاد موقعیت عالی شود. سرمایه گذاری با این حال، وقتی به نتایجی که اکثر سرمایه گذاران با پرسیدن این نوع سوالات به دست می آورند نگاه می کنید، فکر کردن به سرمایه گذاری ملک از این زاویه چندان منطقی به نظر نمی رسد.توجه  آمارها نشان می دهد که حدود 50 درصد از کل سرمایه گذاران دارایی در پنج سال اول به فروش می پردازند و از کسانی که در بازار باقی می مانند.

زیر ساخت و دسترسی

هرگز از اولین یا دومین ملک سرمایه گذاری خود عبور نمی کنند.بنابراین اگر می‌خواهید از سرمایه‌گذار معمولی پیشی بگیرید و آزادی مالی را از طریق سرمایه‌گذاری در املاک توسعه دهید ، با انتخاب مکان یا جستجوی آن ملک ایده‌آل شروع نکنید.در اینجا نحوه انجام آن به جای آن آمده است.می بینید  سرمایه گذاری املاک یک فرآیند است، نه یک رویداد. کارها باید به ترتیب درست انجام شوند  و انتخاب ملک درست در پایان فرآیند انجام می شود.

ملکی که در نهایت می‌خرید، نتیجه مجموعه‌ای از سؤالاتی است که باید بپرسید و پاسخ دهید و یک سری تصمیماتی که باید قبل از شروع به بررسی مکان‌ها بگیرید.مدتها قبل از اینکه با مشتریان خود در در مورد یک ملک یا مکان مناسب صحبت کنیم، عواملی از جمله سن آنها، بازه زمانی آنها و نتایج نهایی مورد نظر را بررسی می کنیم، به عبارت دیگر، آنها واقعاً می خواهند که ملک چه کاری انجام دهد  آیا آنها به دنبال آن هستند. برای جریان نقدی، رشد سرمایه یا ترکیبی از هر دو .

خط آخر

این به این دلیل است که چیزی که یک ملک سرمایه گذاری عالی را برای من می سازد، احتمالاً با آنچه که نیازهای سرمایه گذاری شما را برآورده می کند، نیست.بنابراین همه چیز با کمک به مشتریان ما برای تدوین یک طرح دارایی استراتژیک شروع می شود که موقعیت جریان نقدی مازاد آنها، مشخصات ریسک آنها را در نظر می گیرد به عنوان مثال آیا آنها به انجام نوسازی یا توسعه کوچک فکر می کنند، چه در حال حاضر خانه دارند یا می خواهند بخرند.

اگر قصد دارند در آینده درآمد بیشتری کسب کنند، یا اگر قصد دارند درآمد خانواده خود را به دلیل بچه دار شدن کاهش دهند، در آینده خانه فعلی خود را ارتقا دهند، چند ملک سرمایه گذاری دیگر دارند. مکان آنها و نحوه عملکرد آنها به علاوه 35 ملاحظات دیگر.بنابراین اولین توصیه من به هر کسی که می پرسد کجا سرمایه گذاری کند این است که با یک استراتژیست مستقل ملک بنشیند تا برنامه خود را تدوین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *