حضور شرکت آدیکو در پنجمین نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران

حضور شرکت آدیکو در پنجمین نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران را می‌توان یکی از جلوه‌های همکاری و تعامل مناسب میان معاونت علمی و فناوری با وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانست. چهارمین دوره این نمایشگاه در اردیبهشت ماه سال 95 در راستای سیاست‌های کلان تقویت اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

شرکت آدیکو در طی سال گذشته با ارتقای کیفیت محصولات ارائه شده و معرفی دستگاه های جدید، سبد گسترده ای از محصولات را به مشتریان ارائه داده است که در پنجمین دوره این نمایشگاه دستآوردهای خود را ارائه خواهد داد.
در چهارمین دوره نمایشگاه، 335 شرکت با 8789 محصول حضور داشتند. در مدت 4 روز برپایی نمایشگاه 2530 میلیارد تومان پیش فاکتور صادر شد. در این دوره، علاوه بر اعطای یارانه خرید به خریداران دولتی ، بر اساس نظام سطح‌بندی و تا سقف 50 درصد و اعطای تسهیلات لیزینگ 9 درصدی به خریداران بخش خصوصی تا سقف 500 میلیون تومان، دو تغییر نسبت به دوره سوم انجام شد.

شرکت آدیکو در طی سال گذشته با گسترش سبد محصول خود از 33 نوع به 40 نوع دستگاه و بیش از 100 مدل محصول جایگاه خود را به عنوان شرکت تامین کننده و دانش بنیان در میان جامعه پژوهشی و دانشگاهی پیدا کرده است.


  • مرجع:
  • تاریخ درج: 1396/01/16

ثبت درخواست پیش فاکتور کاتالوگ عمومی نظر سنجی صندوق انتقادات و پیشنهادات عضویت در خبرنامه
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید