حضور آدیکو در نمایشگاه ایران متافو 2013

حضور آدیکو در نمایشگاه ایران متافو 2013

فعالان فناوری نانو در دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو 2013) که در روزهای 6 الی 9 آذر ماه 1392 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد حضور یافتند.
سه شرکت پلاسما فن آور امین با دستگاه پوشش دهی PACVD، شرکت آدیکو با دستگاه‌های اسپاترینگ و التراسونیک و شرکت نماد با ارائه کوره و همزن الکترومغناطیسی، با حضور در یک پاویلیون ایران متافو 2013 به ارائه دستاوردهای خود در حوزه صنعت متالورژی پرداختند.
نمایشگاه ایران متافو 2013 که همزمان با نمایشگاه خودرو برگزار شد، میزبان صنعتگران حوزه‌های معدن و صنایع معدنی، فولاد، ریخته گری، قالب سازی، فلزات غیرآهنی، لوله و پروفیل، کوره‌های صنعتی، ماشین سازی، آهنگری، جوش و برش، آبکاری و صنایع مفتولی بود. همزمانی برگزاری این دو نمایشگاه موجب استقبال قطعه‌سازان صنعت خودرو از محصولات حوزه فناوری نانو گردید.
در این نمایشگاه جلسات موثر و مفیدی از سوی نمایندگان ستاد نانو با شرکت‌های خودرو ساز و بعضی از فعالان صنعت پوشش و سخت کاری به منظور تعاملات بیشتر و یافتن حوزه اثر مورد نیاز صنایع برگزار شد.
گفتنی است حضور در نمایشگاه‌های صنعتی به همراه شرکت‌های فعال در حوزه نانو به منظور صنعتی سازی محصولات فناوری نانو از سال 90 در دستور کار ستاد نانو قرار گرفته است.
تصاویر نمایشگاه
ثبت درخواست پیش فاکتور کاتالوگ عمومی نظر سنجی صندوق انتقادات و پیشنهادات عضویت در خبرنامه
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید