اولین حضور آدیکو در نمایشگاه عرب لب

اولین حضور آدیکو در نمایشگاه عرب لب

 

در راستای پیشبرد اهداف صادراتی، شرکت آدیکو برای معرفی تجهیزات پیشرفته آنالیز، سنتز و میکروسکوپی خود در نمایشگاه عرب لب که از اول فروردین در دبی شروع به کار خواهد کرد با همتایان بین المللی خود به رقابت می پردازد. آدیکو با بهره گیری از بهترین متخصصان داخلی توانسته است سبد محصولات گسترده ای که پاسخگوی نیاز عمده پژوهش سراها، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها است را تهیه و در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار دهد. آدیکو به همراه هیات ایرانی همراه مستقر در پاویلون ایران، در استند 850 و 860 هال S1 پذیرای بازدیدکنندگان گرامی می باشد.

 با توجه به اهمیت این نمایشگاه در منطقه خاورمیانه به طور مختصر به معرفی این نمایشگاه می پردازیم:
نمایشگاه عرب‌لب تنها نمایشگاه منطقه در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی است که خریدارانی را از بازارهای رو به رشد خاورمیانه، آفریقا، شبه قاره هند، آسیا و چین دور هم جمع می‌نماید. در آخرین سال برگزاری که در ماه مارچ سال 2015 برگزار شد، ۹۱۲ شرکت از ۶۶ کشور به عنوان شرکت کننده و بیش از ۱۱۰۰۰ نفر از ۱۰۱ کشور به عنوان بازدیدکننده در این رخداد شرکت نموده‌اند.
حوزه کاری نمایشگاه عرب‌لب شامل موارد متعددی است که از آن دسته می‌توان به تشخیص طبی، شناسایی دارو، نانوتکنولوژی، علوم زیستی و زیست فناوری، انرژی، فناوری آزمایشگاه و اتوماسیون اشاره نمود.

 
 
بخش‌های عمومی نمایشگاه شامل موارد زیر است:

  • MEDILAB که مربوط به حوزه تحقیقات دارویی و پزشکی است.
  • BIOLAB که مربوط به حوزه علوم زیستی و زیست فناوری می‌باشد.
  • PETROLAB که مربوط به حوزه نفت و پتروشیمی می‌باشد.
  • FOODLAB که مربوط به حوزه غذا می‌باشد.
  • NANOLAB که مربوط به حوزه فناوری نانو می‌باشد.
  • CHEMILAB که مربوط به حوزه مواد شیمیایی می‌باشد.

 نمایشگاه عرب‌لب در روز‌های 20 الی 23مارچ 2016 (1لغایت 4 فروردین 1395) در کشور امارات متحده عربی، شهر دبی برگزار می‌گردد.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی www.arablab.com مراجعه فرمایید.
 
  • تاریخ درج: 1394/12/09

ثبت درخواست پیش فاکتور کاتالوگ عمومی نظر سنجی صندوق انتقادات و پیشنهادات عضویت در خبرنامه
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید