شرکت آدیکو در چهارمین نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران

شرکت آدیکو در چهارمین نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران

 
رونمایی از محصولات جدید آدیکو در چهارمین نمایشگاه تجهیزات ساحت ایران

 
برگزاری نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل در پنجمین روز از اردیبهشت ماه سال 1395، فرصتی برای گردهمایی متخصصین ایرانی صاحب فن آوری و پژوهشگران و محققین دانشگاهی و پژوهشی است. در این دوره از نمایشگاه حضور بیش از 332 شرکت قطعی و حدود 4692 محصول ثبت شده  است.
آدیکو امسال با  با ارتقای کیفیت محصولات ارائه شده سال پیش و معرفی دستگاه های جدید، سبد گسترده ای از محصولات را به مشتریان ارائه خواهد داد، همچنین با طراحی سبدهای خرید ویژه،  طرح های فروش ویژه آدیکو و اعطای حمایت های بیشتر علاوه بر حمایت های مالی معاونت، سعی در بالا بردن توان خرید مشتریان و ارائه خدمات بیشتر به علاقمندان عرصه علم و فن آوری دارد.
 در زمینه تجهیزات ارائه شده توسط آدیکو، این شرکت با افزایش تعداد تجهیزات خود از 29 نوع به 33 نوع و 96 مدل و ارائه تجهیزات پرکاربردی مانند تعیین اندازه ذرات با پراکندگی دینامیکی نور (DLS) و پلاسمای اتمسفری برای منسوجات، برای اولین بار در ایران، جایگاه خود را به عنوان شرکت تامین کننده و دانش بنیان در میان جامعه پژوهشی و دانشگاهی پیدا کرده است.
برای مشاهده کلیه محصولات ارائه شده کلیک کنید.
     
 
 
خریداران با نهایی سازی پیش فاکتورهایی که قابلیت تبدیل شدن به سبد طلایی، نقره ای و برنزی را دارد، می‌توانند متناسب با میزان حجم ریالی خرید خود، از اعتبار ریالی نزد شرکت آدیکو برخوردار شوند. بدین معنی که برای هر مرکز خریدار، یک حساب اعتباری تعریف می‌گردد (Credit)، که می توانند این اعتبار را برای خرید هر نوع دستگاه یا تجهیزی، طی سال و خارج از نمایشگاه، از طرف آدیکو هزینه کنند.
برای مطالعه طرح فروش ویژه کلیک کنید.
 اخبار نمایشگاه را با ما دنبال کنید.
 
         
 
 
         
  • تاریخ درج: 1395/01/17

ثبت درخواست پیش فاکتور کاتالوگ عمومی نظر سنجی صندوق انتقادات و پیشنهادات عضویت در خبرنامه
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید